Zbiórka dla bezdomnych zwierząt

Czas na krótkie podsumowanie zbiórki dla bezdomnych zwierząt :)
Przez cały listopad uczniowie, rodzice i nauczyciele przynosili karmę suchą i w puszkach, ale też kocyki, kołdry, zabawki i legowiska.

Bardzo nas cieszy taki odzew na akcję i fakt, że chociaż w ten sposób przyczynimy się do polepszenia bytu zwierząt. Zbiórka przerosła nasze oczekiwania!!!  Dziękujemy każdemu zaangażowanemu darczyńcy w imieniu Fundacji „Na pomoc z Tereską” oraz Koszalińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „ Leśny Zakątek”, do których dostarczyliśmy i dostarczymy ww. rzeczy :-)

Opiekunowie zbiórki: p. R.Dobosz i p. K.Dudka