Wycieczka do Gdyni

W dniu 4 grudnia br. klasy 4b, 5a, 5b, 5c, 5d i 7b brały udział w wycieczce do Gdyni, której głównym celem była wizyta w Teatrze Muzycznym.

Uczestniczyliśmy w kolejnym hicie tego teatru, w trójwymiarowej sztuce - "Piotruś Pan", która jest spektaklem familijnym, wprowadzającym widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń.

Było to imponujące widowisko, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Największe wrażenie zrobiły na nas zapierające momentami dech w piersiach projekcje 3D, imponująca choreografia, inscenizacyjna prostota połączona z rozmachem, bardzo dobre role dziecięce i praktycznie wszyscy soliści śpiewający bez zarzutu. Zalet tego spektalku można by wimeniać  dłużej.

Po spektaklu udaliśmy się na spacer po Bulwarze Kościuszki, przy którym zacumowany jest żaglowiec - "Dar Młodzieży" i okręt wojenny  "Błyskawica".

Pełni wrażeń w dobrych nastrojach wróciliśmy do Koszalina.

Matylda Wojciechowska