Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu Drużynowym

MISTRZOSTWA KOSZALINA

W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

27 lutego 2020 roku na pływalni KOSIR w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu Drużynowym. Nasza szkoła wystawiła drużynę dziewcząt i chłopców w roczniku 2007 i młodsi, a więc 6 klasa i młodsi.

Pomimo dużego zaangażowania, ambicji i walecznej postawy nasza szkoła zajęła odległe miejsca.

Warto nadmienić, że w Mistrzostwach tych bierze również udział SP nr 1, która jest szkołą sportową o profilu pływackim. Nie ma się co oszukiwać, że pierwsze miejsce z góry było wiadomo dla kogo jest przeznaczone. W tym roku nie obyło się również bez niespodzianek i tradycyjnie wygrała SP nr 1 z Koszalina.

Naszym pływakom z SPI nr 21 należą się Wielkie Brawa za postawę i zaangażowanie zarówno ze strony dziewcząt jak i chłopców.

A uczniów już tradycyjnie do zawodów przygotowali i zagrzewali do walki panowie wychowania fizycznego:

Daniel Czerwiński

Dariusz Szwabo