Dzień Bezpiecznego Internetu' 2020

W tym roku, 11 lutego 2020 r. będziemy obchodzili kolejną edycję Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) pod hasłem: Działajmy razem!” z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r.

To dobra okazja do inicjowania i propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Centralnym punktem obchodów jest największa w Europie konferencja dla profesjonalistów na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online, która odbędzie się w Warszawie.

Informacja o konferencji

W naszej szkole DBI będziemy obchodzić w dniach 3-7 lutego 2020, gdyż od 10.02.20r. rozpoczynamy upragnione ferie zimowe. Na zajęciach informatyki będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie w internecie dzieci i młodziezy. Obejrzymy filmy edukacyjne i wykonamy dekalog zasad bezpieczeństwa.

Poznaj zasady bezpiecznego internetu

- Matylda Wojciechowska