Premiera spektaklu “Wigilia Pani Skurcz” na rzecz podopiecznych koszalińskiej filii Hospicjum!

Jesteśmy już po premierze spektaklu “Wigilia Pani Skurcz” granego na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Kwota jaką udało się zebrać to 16.414 zł.

To niezwykłe, że mogliśmy się przyczynić do tej niesamowitej akcji. Uczniowie klas 1-5 mieli okazję zobaczyć niesamowity spektakl pt. „Wigilia Pani Skurcz” w Bałtyckim Teatrze Bałtyckim i są do dziś pełni podziwu i emocji. Najbardziej spodobały się fantazyjne kostiumy i gra aktorska. Podsumowaniem wyjścia odbyło się na lekcji języka polskiego, na której odbyło się zredagowanie sprawozdań z przedstawienia.

K. Sterczyńska