Twój szczęśliwy numerek

UWAGA UCZNIOWIE KLAS IV – VI

Informujemy, że od dnia 09.11.2016r. zostanie w naszej szkole rozpoczęta akcja:

„ Twój szczęśliwy numerek”.

Poniżej przedstawiamy zasady akcji:

Akcja „Twój Szczęśliwy Numerek” polega na wylosowaniu osoby z danym numerem (odpowiednik numeru z dziennika), która jest zwolniona z odpowiedzi, zadań domowych oraz niezapowiedzianych kartkówek.
1.     Uczeń nie ma prawa zwolnić się za pomocą „Twojego Szczęśliwego Numerka”   z obowiązkowych sprawdzianów oraz zapowiedzianych kartkówek.
2.   Numerek wylosowany w danym dniu nie bierze udziału w losowaniu do końca bieżącego tygodnia.

3.     „Twój Szczęśliwy Numerek” nie dotyczy zajęć w wymiarze jednej godziny tygodniowo.
4.     Numery są losowane przez Opiekuna Samorządu Uczniowskiego (codziennie rano) i wywieszane w gablocie w holu głównym.
5.     Jeśli zostanie wylosowany numer, którego w danej klasie nie ma szansa przepada.
6.     Kartki na których widnieją szczęśliwe numerki (w gablocie) opatrzone są pieczątką Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 21 i podpisem opiekuna SU.

Opiekun SU: A. Pietrasińska