Wycieczka do Paku Rozrywki - "POMERANIA"

W dniu 21 lutego br. uczniwoie klas 4a,b i c wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki - "Pomerania" w Pyszce, gm. Dygowo.

Przez 5 godzin intensywnie korzystali z wielu atrakcji rozmieszczonych pośród bajkowej dekoracji, m.in. tradycyjnych placów zabaw typu małpi gaj, gdze były zjeżdżalnie tradycyjne, rolkowe i tubowe, baseny z kulkami, trampoliny, strefa boisk, kolejka, automaty i wiele innych.

Dodatkowo dla naszych uczniów odbyły się ciekawe warsztaty plastyczne, na których uczniowie wykonali ramki do zdjęć i maski karnawałowe, które zabrali ze sobą na dzisiejszy bal walentynkowy.

W parku rozrywki można było również korzystać z restauracji ze zdrową żywnością oraz baru ze słodkościami, jakie dzieci lubią najbardziej :-)

Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły.

Oby wiecej takich dni... :-)

Matylda Wojciechowska

Relacje uczniów:

Pomerania - Park Rozrywki, moim zdaniem, była to super wycieczka tylko pogoda nam nie sprzyjała. Padał , ale mniejsza z tym, bo w środku, w hali było wiele, wiele zabawy. Odbyły się też warsztaty, gdzie robiliśmy ramki do zdjęć i karnawałowe maski. Każdy na swój sposób zrobił ładną ramkę i maskę. Po zajęciach pani opiekun wyjaśniła nam regulamin zabawy na hali, wtedy udaliśmy się tam, do sali pełnej kulek, zjeżdżalni i wielu innych atrakcji.

W przerwie jedliśmy pyszne drożdżówki, kto chciał mógł kupić w barze różne słodkości.

To jedna z moich najlepszych wycieczek, chciałam by to powtórzyć w czerwcu, gdy będzie ciepło i będzie można skorzystać z zewnętrznych atrakcji.

Kinga Grońska VI C

Bardzo mi się podobało w, Pomeranii’’.

Było tam wiele zjeżdżalni, kolorowych, jedna miała w sobie prąd, który raził. Na zjeżdżalnie można było zakładać worki. Przyśpieszały one zjeżdżalnie. Najbardziej podobała mi się wysoka i niebieska zjeżdżalnia. Była bardzo pionowa i szybka nawet bez worka. Dziewczyną chyba też przypadła do gustu, bo ciągle razem na nie chodziłyśmy. Potem chłopaki zaczęli za nami ciągle łazić i nie dawali nam spokoju! Powiedziałyśmy to wychowawczyni, pani z nimi rozmawiała, ale i tak nam nie dali spokoju. Potem zauważyłam z dziewczynami takiego, grzybka’’? ,Drzewko’’? Nie wiem, co to było, ale to była taka góra, na którą można było wbiec lub wspiąć się liną. Ta góra była na początku dosyć pozioma, ale potem była jak ściana. Był tez taki domek na drzewie, na który się wchodziło przez labirynt, jednak udało nam się.

Bardzo mi się tam podobało, i chciałabym tam pojechać jeszcze raz.

Natalia Borowska   4b

W Pomeranii moim zdaniem było bardzo fajnie. Wyjechaliśmy około 8:30, a wróciliśmy gdzieś po 14-tej. Było dużo fajnych zjeżdżalni. Najlepsza zjeżdżalnia to była taka niebieska była bardzo szybka i super się na niej zjeżdżało. Była tam trampolina fajnie się na niej skakało, był basen z kulkami, statek gdzie na samym dole było pełno niebieskich, granatowych, zielonych, przezroczystych i pomarańczowych kulek. Kupiłam sobie nugeedsy, a potem loda o smaku cytrynowym. Bawiliśmy się w chowanego i w berka. Chodziłam z dziewczynami przez liny trochę się bałyśmy, że spadniemy ale nie spadłyśmy na szczęście. Ogólnie było dużo śmiechu i dużo zabawy chętnie bym jeszcze raz pojechała do Pomeranii i naprawdę wszystkim polecam.

Zuzia Osipik 4b