Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 im. Kornela Makuszyńskiego

WIZYTÓWKI NAUCZYCIELI

Lp.

Imię, nazwisko nauczyciela

1

ADAMSKA  - CZUPAJŁO Agnieszka – jęz. polski, WDŻWR, wychowawstwo w  klasie VIII a

2

BARCZAK Tomasz – jęz. angielski, wychowawca klasy Vc

3

BIERNACKA Maria- doradztwo zawodowe, EDB

4

BŁAKITA Aldona- geografia, nauczyciel wspierający

5

CHABAS Katarzyna – biblioteka

6

CHWIAŁKOWSKA Klaudia- urlop

7

CHICEWICZ Kamil- wf

8

CWOJDZIŃSKA-ROMAŃSKA Grażyna – nauczyciel wspierający, wych. w klasie Va

9

CZERWIŃSKI Daniel – wf, wychowawca VI a

10

DE CLARCK Magdalena- nauczyciel świetlicy

11

DEREWECKA Marta – pedagog, WDŻWR, WOS

12

DUDKA Kinga- język niemiecki

13

DUDZIAK-GRZEGORZEWSKA Monika- język angielski, wychowawca klasy VII b

14

ENDRUSZKIEWICZ Ewa –  wicedyrektor

15

GAJ Brygida  - edu. wczesnoszkolna, wychowawstwo w klasie III c

16

GAWROŃSKA Joanna- język polski, pedagog, wychowawstwo w klasie IV b

17

GRZANOWICZ Irena – nauczyciel wspierający

18

JAROSZ Waldemar - plastyka                

19

JAŹWIŃSKA Klaudia-  nauczyciel wspierający

20

JASIŃSKA Genowefa- matematyka

20

KADEJ Elżbieta – nauczyciel  wspierający

21

KASZUBOWSKA Sylwia – terapeuta

22

KOCZOROWSKA Anna -  nauczyciel wspierający , wychowawstwo w klasie VIII c

23

KONIECZNA Beata -   nauczyciel wspierający

24

KOTNOWSKA Monika – terapeuta, WOS

25

KRAWIECKI Dariusz -  muzyka       

26

KRUPA Anna-  edu. wczesnoszkolna, wychowawstwo w klasie I c

27

KUKLIŃSKA Karolina –  edu. wczesnoszkolna, wychowawstwo w klasie I b, przyroda

28

 LACHOWSKA Julita -  urolp

28

LENARCIK Wanda -  nauczyciel  wspierający

29

MACUL Anna- religia

30

MAŁACZEK Violetta – religia

31

MIELAŃCZUK Beata - matematyka

32

MOSTOWSKA – MAINUSZ Edyta –  edu. wczesnoszkolna, wychowawstwo w klasie III b 

33

NAKIELSKA Barbara- fizyka

34

OMAŃSKA-PISZCZ Małgorzata – nauczyciel wspierający

35

PALUSIŃSKI Tomasz- język angielski

36

PAPAJEWSKA Marzenna – nauczyciel wspierający, wychowawstwo w klasie VI b  

37

PATER ARKADIUSZ - historia

38

PATER Krystyna - dyrektor

39

PIETRASIŃSKA Agnieszka- edu. wczesnoszkolna, wychowawstwo w  klasie Ia

40

POGROSZEWSKA Bożena- urlop

41

RODOWICZ Beata - edu. wczesnoszkolna, wychowawstwo w klasie III a

43

STERCZYNSKA Katarzyna –  język polski

44

ŚLUBOWSKA- SZYGENDA Aneta- technika, informatyka

45

SZARANIEC Edyta -  edu. wczesnoszkolna, wychowawstwo  w  klasie II a

46

SZLACHCIKOWSKA Jolanta – nauczyciel świetlicy

47

SZLEGEL Małgorzata- matematyka, wychowawstwo w klasie V d

48

SZTUBA Adriana – nauczyciel wspierający

49

TALAROWSKA Karolina - edu. wczesnoszkolna, wychowawstwo w klasie II b

50

TERLECKA- WITAŁA Ewa – język polski, wychowawstwo w klasie VIII b

51

WOJCIECHOWSKA Matylda – informatyka, technika

52

WYRZYKOWSKA Ewelina- język angielski, wychowawstwo w klasie V b

53

WOSZCZYŃSKA Danuta - neurologopeda

54

ZAKRZEWSKA Alina – nauczyciel świetlicy, język angielski

56

ZIOBRO Grzegorz -  język polski, nauczyciel wspierający, wychowawstwo  w  klasie VII a

57

SZWABO Dariusz- wf

58

 STRZELECKA Marta - chemia, biologia, wychowawstwo w klasie IVa
59  BADO Mirosław - nauczyciel wspierający

 

Artykuły