Mistrzostwa Koszalina w Skoku Wzwyż

MISTRZOSTWA KOSZALINA

W SKOKU WZWYŻ

W dniach od 10 do 12 grudnia 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Koszalina w Skoku Wzwyż. W tych jakże ważnych zawodach sportowych corocznie występuje reprezentacja naszej szkoły. Tym razem również nie mogło być inaczej.

W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła odległe miejsce gdyż wielu czołowych uczniów z naszej szkoły nie wzięła udziału z różnych powodów.

Indywidualnie w zawodach tych nasi zawodnicy należeli do ścisłej czołówki.

A oto najlepsze wyniki naszych uczniów:

4 miejsce w klasach 4– Emilia Kulecka z wynikiem 110 cm.

4 miejsce w klasach 4 – Oliwier Gałwa z wynikiem 115 cm.

1 miejsce i tym samym tytuł Mistrzyni K-lina w klasach 5 – Ida Kozioł z wynikiem 126 cm.

2 miejsce i tym samym tytuł Wicemistrz K-lina w klasach 5 – Maks Wasilewicz z wynikiem 126 cm.

A do zawodów uczniów już tradycyjnie przygotowywali panowie wychowania fizycznego:

Daniel Czerwiński

Dariusz Szwabo