Zespół pedagogów

Słowem wstępu, parę informacji o naszych pedagogach:

1) Joanna Gawrońska - pedagog szkolny - nauczyciel języka polskiego, wychowawcy klasy VIII b. Od ponad 10 lat pracuje w szkole. Pełna energii, zawsze pozytywna. Każdy dzień zaczyna
z uśmiechem na ustach. Dla każdego znajdzie czas. Uwielbiana przez uczniów. Sprawiedliwa, obiektywna. Potrafi znaleźć rozwiązanie z każdej problemowej sytuacji. Jest wsparciem dla każdego ucznia i każdy dobrze wie, że do Pani Asi można przyjść z każdą sprawą.

2) Robert Dobosz - pedagog specjalny - nauczyciel wspomagający, wychowawca klasy IV a. Nudzić się z nim nie można. Kiedy brakuje zawodnika zagra w nogę, siatkę i zbijaka. Często przychodzi z odsieczą jak piłka wyląduje na drzewie. Zawsze znajdzie czas na rozmowę z uczniami. Kiedy chcą rozmawiać o szkole, o nauce. A jak mają ochotę to o muzyce, filmach i grach komputerowych. Budowniczy dobrej atmosfery w klasie, chętny do wygłupów, niejednego potrafi rozbawić. Zawsze wszystkich traktuje z szacunkiem i tego samego wymaga od uczniów.

3) Grzegorz Ziobro - pedagog szkolny - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI c.
W szkole pracuje już bardzo długo. Jest szkolnym profesorem wiedzy i doświadczenia. Z jednej strony wymagający, konsekwentny. Z drugiej strony przyjacielski i otwarty. Swoją elokwencją oraz dyplomacją potrafi rozwiązać każdą sytuację, rozwiązać każdy szkolny problem. Maestro żartów i dowcipów. Każdy uczeń jest dla niego najważniejszy.